HTC Desire 530 lcd displej + dotykové sklo

50.00 30.00

Lcd displej + dotykovou plochou HTC desire 530

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 652102315 Kategórie: Značky: , ,

Popis

HTC Desire 530 lcd displej + dotykové sklo

Smartphone od HTC spozná na prvý pohľad azda každý. Nie je to spôsobené len logom prítomným na prednej strane, ale aj opakujúcimi sa dizajnovými prvkami. Jedným z nich je mriežka reproduktorov nad a pod displejom a výrazná šošovka prednej kamery. HTC Desire 530 sa výbavou radí do nižšej triedy, ale aj napriek tomu nepoužíva najlacnejšie komponenty.

Srdcom je Snapdragon 210 so štvoricou jadier na takte 1,1GHz a grafikou Adreno 304. Pomáha mu 1,5GB a užívateľ môže svoje multimédiá a dokumenty ukladať do úložiska s kapacitou 16GB s možnosťou rozšírenia o microSD karty.

Ak sa pozrieme na zadnú stranu, hneď nás upúta veľká a výrazná optika. Za ňou sa ukrýva 8MPx senzor podporený o LED diódu. Za zmienku stoja aj nepatrné dizajnové prvky, ktoré ale zlepšujú štýl a celkový vzhľad, ako napríklad originálny vzor na zadnej strane alebo vrúbky na tlačidle Power, aby ho bolo možné jednoduchšie nahmatať.Konštrukcia je Unibody a batéria teda nie je odnímateľná.

Zariadenie síce pôsobí celistvejším dojmom a jeho rozmery môžu byť menšie, no na druhej strane je väčšia pravdepodobnosť poškodenia displeja pri páde. Bola vy škoda používať Super LCD panel s poškodeným sklom. Môžete ale vymeniť displej spolu s digitizérom (dotykovým sklom) za nový náhradný diel.

Displej s dotykovým sklom je kompatibilný so všetkými modelmi HTC Desire 530 (5“)

HTC Desire 530 môžete nájsť pod názvami :

  • Dotykové sklo HTC desire 530
  • HTC desire 530 displej
  • HTC desire 530 dotykový displej
  • LCD HTC desire 530
  • HTC desire 530 LCD Displej
  • Dotyková plocha HTC desire 530

Pre daný servisný diel pre HTC Desire 530 poskytujeme plnú záruku 2 roky. Výmena predného panela obsahujúceho displejdotykovým sklom je relatívne náročná, pretože pôvodnú časť je pred odstránením potrebné nahriať. Predtým je ale nutné vybrať ostatné komponenty vrátane základnej dosky, aby nedošlo k poškodeniu teplom.

Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, bolo by ideálne opravu zveriť profesionálnemu servisu. Už čoskoro môže váš HTC Desire 530 vyzerať ako nový.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “HTC Desire 530 lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.