HTC TITAN LCD displej + dotykové sklo

65.00 60.00

Dostupné u nášho dodávateľa

HTC Titan X310e LCD display + dotyková plocha (digitizer)

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15220 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC TITAN LCD displej + dotykové sklo

HTC Titan bol svojho času skutočne zaujímavým smartfónom, ktorý ponúkol veľký 4,7“ LCD displej, dostatočne výkonný procesor, ktorý dopĺňalo 512MB operačnej pamäti, dobrý fotoaparát, kvalitné spracovanie, pričom celý prístroj bežal na rýchlom operačnom systéme Windows Phone. Majitelia HTC Titan teda dobre vedia, že tento smartfón svoju rolu bez problémov plní aj po rokoch.

To všetko iba do momentu, kedy túto idylku prekazí pád alebo iné poškodenie odnášajúce si LCD displej. Od tohto momentu sa stáva HTC Titan len elektronickým šrotom a je len na Vás aby ste mu pomohli. Riešenie spočíva v tomto novom a kvalitnom LCD displeji s dotykovým sklom, ktorý prinavráti Vášmu smartfónu stratenú silu.

HTC Titan nájdete aj pod označením:

  • HTC x310e

Okrem príznačnej ceny servisného dielu v podobe LCD displejadotykovým sklom Vás iste poteší aj fakt, že cena jeho výmeny nemusí stáť ani cent na viac. Vďaka tomu, že tento LCD displej dodávame už v spojení s dotykovým sklom, je výmena tohto servisného dielu naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý. V prípade, že by ste sa do nej chceli pustiť sami, určite si pozrite toto video, ktoré celý jej postup opisuje.

HTC Titan môžete nájsť pod názvami :

  • HTC Titan LCD Displej
  • LCD HTC Titan
  • HTC Titan displej
  • HTC Titan dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre HTC TITAN poskytujeme záruku 2 roky. Ak si na výmenu HTC TITAN LCD displejadotykovým sklom vo vlastnej réžii netrúfate, prosíme Vás aby ste sa obrátili na profesionálov, ktorí ju radi zrealizujú za Vás. Myslite na to, že Váš HTC Titan bude potom vďaka novému LCD displejudotykovým sklom znovu stopercentným spoločníkom na Vašich cestách.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC , neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.