HTC TITAN LCD display

40.00

Dostupné u nášho dodávateľa

HTC TITAN LCD display

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15221 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC TITAN LCD display

Pokazil sa vám  alebo do značnej miery poškodil LCD displej na HTC TITAN ? Nech sa páči, ponúkame vám jednoduché riešenie za veľmi prijateľnú cenu! Je ním tento LCD displej na váš mobilný telefón HTC TITAN. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • HTC TITAN
  • HTC TITAN x310e

Tento LCD displej je určený pre tých, ktorým praskol displej na ich obľúbenom mobilnom telefóne HTC TITAN. Ide o kvalitný LCD displej, ktorý vám pomôže vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do vrecka. Za veľmi prijateľnú cenu môžete mať svoj mobilný telefón HTC TITAN v takom stave ako predtým!

LCD DISPLEJ HTC TITAN ZA NAJLEPŠIU CENU.

Musíme vás varovať, že výmena samotného LCD displaya HTC TITAN je oveľa technicky náročnejšia ako výmena celého zlepeného kompletu displej+dotykové sklo, ktoré samozrejme máme v predaji TU.

Berte na vedomie, že k LCD budete musieť odborne prilepiť dotykové sklo.

Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti s domácou výmenou displeja na HTC TITAN, odporúčame vám pozrieť si toto video,  na ktorom nájdete presný návod ako postupovať pri výmene. Uskutočnenie výmeny je však na vlastné riziko, za škody spôsobené neodborným zásahom nezodpovedáme.

HTC Titan môžete nájsť pod názvami :

  • HTC Titan LCD Displej
  • LCD HTC Titan
  • HTC Titan display
  • HTC Titan dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre HTC TITAN poskytujeme záruku 2 roky. Ak si na výmenu HTC TITAN LCD displejadotykovým sklom vo vlastnej réžii netrúfate, prosíme Vás aby ste sa obrátili na profesionálov, ktorí ju radi zrealizujú za Vás. Myslite na to, že Váš HTC Titan bude potom vďaka novému LCD displejudotykovým sklom znovu stopercentným spoločníkom na Vašich cestách.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC , neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.