Popis

Zadný batériový kryt Huawei P20

Model smartfónu P20 od Huawei je vybavený modernými technológiami v podobe duálnej kamery Leica s kvalitnými fotografickými snímačmi. Na prednej strane sa rozprestiera veľký 5,8-palcový FullView displej ponúkajúci FullHD rozlíšenie a podporu HDR.

Je poháňaný osemjadrovým procesorom Kirin, ktorému dopomáha umelá inteligencia a podpora operačnej pamäte so 4 GB kapacitou. Vďaka tomu telefón beží plynule a poskytuje možnosť pracovania vo viacerých aplikáciách súčasne. Užívateľské prostredie je už tradične vyriešené operačným systémom Android 8.1 doplneným o užívateľskú nadstavbu EMUI 8.1. Huawei v spolupráci so spoločnosťou Leica vyvinul špičkový fotoaparát s inovatívnymi funkciami a rozlíšeniami jednotlivých snímačov 20 a 12 Mpx. S vybavením týmto fotoaparátom vaše fotky vyzerajú tak, ako keby ich fotil profesionálny fotograf.

Vďaka vybaveniu LED bleskom môžete bez problémov fotiť a natáčať video v 4K kvalite aj tam, kde nie je dostatok svetla. K dispozícii je aj možnosť zhotovovania zaujímavých spomalených záberov. Vďaka 24 Mpx snímaču umiestnenom nad displejom budú vaše selfie portréty vysokej kvality a na sociálnych sieťach zožnú veľký úspech.

Huawei P20 poskytuje obrovský priestor pre vaše súbory, na trhu sú totiž dve verzie – jedna s kapacitou 64 GB a druhá pre ešte náročnejších používateľov s pamäťou až 128 GB. Nosiť smartfón so sebou úplne všade kam sa pohnete sa často nevypláca. Najmä pri činnostiach, kde hrozí poškodenie zadného batériového krytu si musíte dávať veľký pozor.

Ak ste zavítali sem, predpokladáme, že na podobné rady je neskoro. Potrebujete nový zadný batériový kryt pre Huawei P20? Práve ste ho našli za výhodnú cenu. Zaobstarajte si ho u nás a užívajte si ďalšie ničím nerušené ovládanie vášho miláčika.

Ak sa rozhodnete pre výmenu doma, postupujte podľa tohto videonávodu obzvlášť opatrne. V prípade, že s podobnými zákrokmi nemáte skúsenosť, prenechajte ich na odborníka.

Huawei P20 môžete nájsť pod názvami :

  • housing Huawei P20
  • Zadný batériový kryt pre Huawei P20
  • zadné sklíčko na Huawei P20
  • Huawei P20 výmena

Pre daný servisný diel pre Huawei P20 poskytujeme záruku 2 roky.  V prípade, že s výmenvou zadného krytu alebo podobnými zákrokmi nemáte skúsenosť, prenechajte ich na odborníka.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Huawei, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.