LG X screen lcd displej + dotykové sklo

61.00

Dostupné u nášho dodávateľa

LG X Screen K500 K500H K500F K500N LCD Display + dotyková plocha

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 541562002 Kategórie: Značky: , , ,

Popis

LG X Screen lcd displej + dotykové sklo

Trh so smartphonmi je v dnešnej dobe veľmi presýtený, a preto sa každý výrobca snaží zaujať špecifickou vlastnosťou, ktorá by k jeho produktu pritiahla čo najviac záujemcov. LG ako jedno z mála dokonca prenáša tieto prémiové vlastnosti do nižších tried. A práve to je prípad LG X Screen. Ako názov napovedá, špecifický je v tomto prípade práve displej.

LG X Screen lcd displej s dotykovým sklom sú kompatibilné s modelmi:

  • LG K500,
  • LG K500H
  • LG K500F
  • LG K500N

Ak sa pozrieme bližšie, zistíme, že použité boli dokonca dva. Hlavný lcd displej má 5“ a HD rozlíšenie, nad ním však nájdeme aj druhý panel s rozlíšením 1,76“. Ten slúži na zobrazovanie obsahu, ktorý chcete mať neustále k dispozícii. V praxi ním môže byť napríklad ovládanie prehrávača hudby, nadchádzajúce udalosti z kalendára, či rýchla voľba kontaktov. Ak ide o dizajn zariadenia, LG sa inšpirovalo poslednými kúskami z radu Galaxy S.

Celú zadnú stranu, okrem šošovky 13Mpx fotoaparátu totiž tvorí sklenený panel. V hardwarovej výbave nájdeme Snapdragon 410 doplnený o 2GB operačnej pamäti a 16GB úložisko s možnosťou rozšírenia o pamäťové karty. Krehkosť sklenenej konštrukcie sa počas používania môže prejaviť na rozbitom prednom skle alebo displeji. Ak sa vám to stalo, vymeňte prednú stranu zariadenia za novú a vráťte vášmu smartphonu neporušený vzhľad aj funkčnosť.

https://www.youtube.com/watch?v=YgAycZKFBA8

LG X screen môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové skíčko na LG X screen
  • LG X screen dotykové sklo
  • Dotyková plocha LG X screen
  • LG X screen lcd displej
  • LG X screen dotykový displej

Na daný servisný diel pre LG X screen poskytujeme záruku 2 roky. Keďže jednotlivé časti konštrukcie sú navzájom zlepené, odporúčame výmenu prenechať profesionálnemu servisu. V opačnom prípade sa nezaobídete bez špeciálneho náradia, akým je napríklad teplovzdušná pištoľ.

Ak by ste sa do výmeny pustili bez nej, môže dôjsť k poškodeniu zadnej strany alebo iného dielu. Po úspešnom osadený nového predného panela bude vaše LG X Screen opäť ako nové.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LG X screen lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.