Lcd displej +dotykové sklo MyPhone Hammer Energy LTE 18 × 9

70.00

MyPhone Hammer Energy LTE 18 × 9 Lcd display + dotykové sklo

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Popis

Lcd displej +dotykové sklo MyPhone Hammer Energy LTE 18 × 9

Smartfón MyPhone Hammer Energy LTE 18×9 je ukážkovým príkladom výkonného smartfónu s vysokou odolnosťou. Svedčí o tom konštrukcia spĺňajúca vojenskú normu odolnosti s certifikátom IP68. Vďaka tomu je telefón vodeodolný, prachuvzdorný a disponuje konštrukciou so zvýšenou odolnosťou voči pádom. Ide teda o ukážkový príklad telefónu, ktorý je vhodný do práce alebo von do extrémnych podmienok.

Displej je vybavený 5,7-palcovou uhlopriečkou a HD+ rozlíšením s vynikajúcimi zobrazovacími vlastnosťami a to aj na priamom slnečnom žiarení. Môžete sa spoľahnúť aj na jeho výkon zabezpečený 4-jadrovým procesorom od Mediateku, ktorý pracuje na 1,5 GHz frekvencii a využíva pomoc 3 GB operačnej pamäte zabezpečujúcej najmä plynulosť.

Keď si k tomu pripočítame operačný systém Android 8.1, dostaneme skvelú kombináciu hardvérového a softvérového vybavenia. Keď budete chcieť v exteriéri čokoľvek zaznamenať, poslúžia vám k tomu kvalitné fotoaparáty. Nad displejom v prednej časti k tomu slúži 8 Mpx selfie kamera a na zadnej strane sa nachádza 13 Mpx kamera. Vďaka odolnosti telefónu môžete bez problémov fotiť takmer kdekoľvek si zmyslíte, pokojne aj pod vodou. Fotky či videá následne poputujú na 32 GB vnútornú pamäť s možnosťou rozšírenia pamäťovou kartou do 128 GB.

Kúpou telefónu s prívlastkom odolný ste určite chceli zabezpečiť hlavne to, aby ostal nepoškodený a mohli ste si ho so sebou zobrať kamkoľvek. Určite ste nepočítali s tým, že budete niekedy musieť riešiť jeho opravu. Ak sa vám táto situácia prihodila, nemusíte mať obavy. My máme v ponuke aj lcd displejdotykovým sklom pre MyPhone Hammer Energy LTE 18×9.

Objednajte si ho a zachovajte odolnosť svojho telefónu takú, aká bola predtým. V nasledujúcom videu si môžete pozrieť postup opravy krok po kroku pre prípad, že by ste uvažovali nad samostatnou výmenou.

myPhone Hammer Energy môžete nájsť pod názvami :

  • MyPhone Hammer Energy LTE 18×9 výmena
  • MyPhone Hammer Energy LTE 18×9 displej
  • LCD MyPhone Hammer Energy LTE 18×9
  • Dotyková plocha MyPhone Hammer Energy LTE 18×9
  • MyPhone Hammer Energy LTE 18×9 LCD Displej
  • MyPhone Hammer Energy LTE 18×9 Dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre myPhone Hammer Energposkytujeme záruku 2 roky. Rozhodne odporúčame montáž riešiť cez špecializovaný servis. Náš obchod nenesie žiadnu zodpovednosť za poškodenie náhradného dielu alebo samotného telefónu z dôvodu neodbornej prípadne domácej montáže a servisu náhradného dielu.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky myPHONE, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lcd displej +dotykové sklo MyPhone Hammer Energy LTE 18 × 9”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.