Nokia 700 LCD displej + dotykové sklo

19.00

Dostupné u nášho dodávateľa

Nokia 700 LCD display + dotyková plocha

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 68958 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Nokia 700 LCD displej + dotykové sklo

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom pre mobilný telefón Nokia 700. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • Nokia 700

Máte pokazený alebo poškodený lcd display na Nokia 700 ? Len u nás ho nájdete za najlepšiu cenu skladom.

Tento LCD displej spolu s dotykovým sklom je určený pre tých, ktorým praskol displej na ich obľúbenom mobilnom telefóne. Ide o kvalitný LCD displej Nokia 700 spolu s dotykovým  sklom a digitizérom, ktoré vám pomôžu vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do svojej peňaženky.

LCD DISPLAY + DOTYKOVÉ SKLO Nokia700  ZA NAJLEPŠIU CENU.

Výmena dotykového skla spolu s displejom na  Nokia 700je pre vás skutočne najlepšou alternatívou, pretože pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť si samostatne dotykové sklo alebo samostatne displej, výmena bude oveľa zložitejšia a technicky náročná.

Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti s domácou výmenou displeja Nokia 700 , odporúčame vám pozrieť si toto video, na ktorom nájdete presný návod, ako postupovať pri výmene.  Uskutočnenie výmeny je však na vlastné riziko, za škody spôsobené neodborným zásahom nezodpovedáme.

Pre daný servisný diel pre Nokia 700 poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť servis mobilných telefónov.

V prípade, že ste si prezreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky NOKIA, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 77 30 49. Sme vám plne k dispozícii . Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.