Dotykové sklo ALCATEL OT-4035D

17.00

ALCATEL OT-4035D dotyková plocha s digitizerom

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Popis

Dotykové sklo ALCATEL OT-4035D

ALCATEL OT-4035D POP D3 je lacným smarfónom, ktorý si budú voliť najmä nenároční používatelia milujúci jednoduchý vzhľad, používajúci 2 SIM karty a tí, ktorí by neradi utratili za svoj smartfón viac ako 100 eur. Pre túto cieľovku má Alcatel nachystaný dvojjadrový čipset s taktom 1,3GHz, obľúbený Android 4.4 KitKat, 512MB RAM, 5Mpx fotoaparát s LED bleskom a nahrávaním HD videa, prednú VGA kamerku, 4GB úložisko, podporu SD kariet, jemne navýšenú kapacitu batérie a dostatočne veľký, 4“ LCD displej.

Jeho služby však ohrozuje fakt, kedy dôjde k poškodeniu dotykového skla. Vaše dotyky tak zariadeniu nemôžu byť správne interpretované a dochádza k problémom, ktoré treba okamžite riešiť. Jediným riešením je toto nové a kvalitné dotykové sklo, ktoré zvráti všetky negatívne následky.

Čo sa týka samotnej výmeny tohto dotykovej plochy vedzte, že ide o náročný technologický proces, ktorý si vyžaduje určitú dávku schopností a skúseností. Ak ich máte, môžete si toto dotykové sklo vymeniť aj sami doma, pričom Vám dôkladne pomôže toto video.

 

ALCATEL OT-4035D môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko ALCATEL OT-4035D
  • dotyková plocha ALCATEL OT-4035D
  • výmena ALCATEL OT-4035D
  • ALCATEL OT-4035D dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre ALCATEL OT-4035D poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že sa po pozretí videa nebudete na danú výmenu cítiť prosíme Vás, aby ste sa v záujme nepoškodenia dotykového skla či samotného telefónu radšej obrátili na profesionálov, ktorý Váš ALCATEL OT-4035D POP D3 premenia na takmer nový telefón. To všetko vďaka tomuto novému dotykovému sklu. Objednajte si ešte dnes.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Alcatel, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dotykové sklo ALCATEL OT-4035D”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.