HTC Desire 310 LCD displej + dotykové sklo

45.00 35.00

HTC Desire 310, D310, 310W LCD display + dotyková plocha s digitizérom

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 5486154 Kategórie: Značky: , ,

Popis

HTC Desire 310 LCD displej + dotykové sklo

HTC Desire 310 patrí k cenovo najdostupnejším telefónom na trhu. Nízka cena, ktorú dopĺňa k nej pomerne dobrá výbava predurčuje telefón pre mnohých ľudí, ktorí zaň nechcú utrácať stovky eur.

Ak ste majiteľom tohto telefónu a došli ste až sem, pravdepodobne Vás postihlo jeho poškodenie, ktoré si odniesol najcennejší diel- displej. Určite si myslíte, že jeho nová náhrada Vás vyjde drahšie ako samotný telefón.

Opak je však pravdou a preto nám dovoľte ponúknuť Vám riešenie v podobe servisného dielu- kvalitného a plne kompatibilného LCD displeja s dotykovým sklom, za najnižšiu cenu na trhu. Garantujeme Vám, že jeho obstaranie a výmenu Vaša peňaženka takmer nepocíti, čo určite dokáže potešiť.

HTC Desire 310 lcd displej s dotykovým skom nájdete na internete pod označením

  • HTC Desire D310
  • HTC Desire 310W

Nie len že je tento servisný diel skutočne lacný, ale jeho výmena Vás nemusí stáť ani jediné euro. Dôvodom je jednoduchý technologický proces výmeny, ktorý dokážete vykonať aj sami u Vás doma. Radi by sme Vám s ním pomohli aj týmto videom, ktorý výmenu dôkladne popisuje a ukazuje.

Postup stačí dôkladne napodobiť a Váš HTC Desire 310 je ako nový niekoľko minút po tom, čo si prevezmete zásielku s našim servisným dielom. No neznie to skvele ?

HTC Desire 310 môžete nájsť pod názvami :

  • Dotykové sklo HTC desire 310
  • HTC desire 310 displej
  • HTC desire 310 LCD Displej
  • LCD HTC desire 310
  • dotykový displej HTC desire 310
  • Dotyková plocha HTC desire 310

Pre daný servisný diel pre HTC Desire 310 poskytujeme záruku 2 roky. Pred samotným procesom výmeny je našou povinnosťou upozorniť Vás, že za neodbornú manipuláciu s našim servisným dielom neručíme a preto ak by ste si na výmenu netrúfli sami, musíme Vás odkázať na najbližší servis mobilných telefónov, kde túto výmenu za Vás urobia odborníci.

Tým, že ste si servisný diel obstarali sami u nás, aj na tejto výmene dokážete ušetriť. Ako vidíte, nie je dôvod nad obavami zo zbytočne vysokého utrácania, ak chcete aby bol Váš HTC Desire 310 znova ako nový. Jeho oprava je len vo Vašich rukách, preto urobte prvý krok v podobe objednávky nového a kvalitného LCD displeja s dotykovým sklom už dnes.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “HTC Desire 310 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.