HTC One X displej

30.00

LCD display HTC One X

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15181 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC One X displej

HTC One X je zástupcom vlajkových lodí taiwanského giganta, ktorý svoje telefóny navrhuje so špeciálnym dôrazom na technológie. One X nie je výnimkou a prináša tie najlepšie komponenty, ktoré existovali v dobe jeho vzniku. Štvorjadrový procesor, 1GB RAM, skvelá dátová konektivita, špičkový fotoaparát, brilantné spracovanie a skvelý LCD displej s HD rozlíšením sú zárukou úspechu.

Ak tento telefón vlastníte, dobre viete o čom je reč. Svoje povinnosti spĺňa báječne až do času, kedy sa Vám stane neočakávaná nehoda, ktorá si ako daň berie Váš LCD displej. Pohľad na vlajkovú loď s rozbitým displejom trhá srdce a preto je nutné, aby ste to čo najskôr vyriešili.

Samotné riešenie v podobe nového a kvalitného LCD displeja je pred Vami, takže stačí len to, aby ste mu dali priestor.

HTC One X môžete nájsť pod názvami :

  • HTC ONE X displej
  • lcd displej HTC ONE X
  • Dotykové sklo HTC ONE X
  • dotykový displej HTC ONE X

Pre daný servisný diel pre HTC One X poskytujeme záruku 2 roky. Čo sa týka výmeny tohto LCD displeja, ide o zložitejší technologický proces, ktorý si vyžaduje veľmi presné nalepenie displeja k dotykovému sklu. Preto ho vo vlastnej réžii odporúčame robiť iba technicky zdatným používateľom, ktorým pomôže video vyššie.

Vás ostatných by sme chceli poprosiť, aby ste kvôli výmene tohto LCD displeja vyhľadali profesionálny servis mobilných telefónov niekde v blízkosti Vášho bydliska, nakoľko za neodbornú manipuláciu s našim LCD displejom neručíme.

Ak Vám nevyhovuje ani jedno z týchto riešení odporúčame Vám, aby ste si objednali LCD displej s už nalepeným dotykovým sklom, ktorého výmenu určite zvládnete. Možnosti sú pred Vami a rozhodnutie je len na Vás

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.