Lenovo Vibe X2 LCD displej + dotykové sklo

60.00 39.00

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom, digitizérom pre mobilný telefón Lenovo Vibe X2.

Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • Lenovo Vibe X2

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2564451 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Lenovo Vibe X2 LCD displej + dotykové sklo

Lenovo Vibe X2 patrí k výnimočným smartfónom vďaka svojmu originálnemu dizajnu a jeho najväčšou devízou je lcd displej. Žiarivé, živé farby, skvelé pozorovacie uhly a jemne podaný FullHD displej sú skrátka zárukou kvality.

Ak ste sa dostali až sem dobre viete, že stačí chvíľka nepozornosti a z Vášho Lenovo Vibe X2 sa počas nešťastnej náhody stáva rozbitý a nepoužiteľný kus elektroniky, na ktorom už nič nepripomína jeho superlatíva. Pohľad na skvelý, no aktuálne rozbitý displej tohto zariadenia naozaj nepoteší žiadneho majiteľa. Žiaľ plakať nad rozliatym mliekom je zbytočné a tak sa treba porozhliadať po nejakom riešení.

V tomto prípade ste tu správne !

Len u nás Vám ponúkame najlepšie riešenie- nový Lenovo Vibe X2 LCD displej + dotykové sklo za tú najvýhodnejšiu cenu na trhu.

V prípade výmeny naozaj nie je potrebné dlho rozmýšľať. Stačí ak si objednáte tento kvalitný servisný diel, pričom Vás určite poteší správa, že samotnú výmenu viete vykonať aj sami. Je to naozaj jednoduchý zákrok, ktorý premení Váš Lenovo Vibe X2 znovu na to, čím býval a získate pocit, že ste si ho práve priniesli z obchodu. Pri Vašej svojpomocnej výmene Vám pomôže aj nasledujúce video, ktoré stačí verne napodobiť a s výsledkom budete naozaj spokojný.

Daný diel môžete nájsť pod názvami :

  • Lenovo Vibe X2 displej
  • LCD Lenovo Vibe X2
  • Lenovo Vibe X2 LCD Displej
  • Dotykové sklo Lenovo Vibe X2
  • Dotyková plocha Lenovo Vibe X2

Za neodbornú manipuláciu, ktorá by mohla viesť k poškodeniu Vami objednaného dielu neručíme, preto tým z Vás, ktorí si netrúfajú vykonať výmenu displeja sami odporúčame kontaktovať profesionálny servis vo Vašom meste. Stačí naozaj málo a Váš Lenovo Vibe X2 môže začať nanovo a byť pre Vás tým skvelým smartfónom akým býval. Rozhodnutie je len na Vás.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenovo Vibe X2 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top