logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Nokia Lumia 925 LCD displej + dotykové sklo

99.00 67.00

LCD DISPLAY + DOTYKOVÉ SKLO Nokia Lumia 925 ZA NAJLEPŠIU CENU.

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 68956 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Nokia Lumia 925 LCD displej + dotykové sklo

Mobilné telefóny vyrábané pod značkou Nokia vždy patrili a aj patria medzi nadčasové zariadenia. Vyznačujú sa dostatočným výkonom skvelou výdržou batérie a kvalitou spracovania, ktorej sa len tak ľahko nevyrovná žiadna iná značka. Ak ste hrdým vlastníkom mobilného telefónu Nokia 925 pevne veríme, že ste s týmto telefónom spokojný a neradi by ste sa s ním rozlúčili z akéhokoľvek dôvodu.

Najcitlivejšou časťou každého jedného mobilného telefónu je jeho dotykový display. Častokrát nieje treba veľa k tomu, aby sa tento display poškodil do takej miery, že sa celý telefón stane doslova nepoužiteľným. Stačí jeden pád na tvrdý povrch a po aktivácii displeja prídete na to, že na ňom máte jednu veľkú prasklinu.

NOKIA LUMIA 925 LCD DISPLEJ S DOTYKOVÝM SKLOM ZA NAJVÝHODNEJŠIU CENU TERAZ SKLADOM.

Ak sa toto stalo aj vám s vašou obľúbenou Nokiou 925 určite ste sa boli informovať v servise ako postupovať. Cena, ktorú vám však oznámili určite nebola prijemná. Je tu však jedno riešenie, ktoré až tak nezaťaží vašu peňaženku a zároveň dostane vašu Nokiu 925 do stavu nového mobilného telefónu.

Na našom sklade máme LCD displej s dotykovým sklom vyrábaným primárne pre vašu Nokiu 925. tento diel vám zaručuje stopercentnú kompatibilitu s vaším mobilným telefónom a spojenie LCD displejadotykovým sklom vám zas zaručuje, že aj samotná oprava mobilného telefónu bude jednoduchá,rýchla a tým pádom aj lacnejšia, ako by to bolo v prípade výmeny samotného LCD displeja.

Nokiu Lumia 925 môžete nájsť pod názvami:

  • displej Nokia Lumia 925
  • Nokia Lumia 925 lcd displej
  • Nokia Lumia 925 digitizer
  • Nokia Lumia 925 dotykové sklo
  • Nokia Lumia 925 display
  • Nokia Lumia 925 dotyková plocha

Pre daný servisný diel pre Nokia Lumia 925 poskytujeme záruku 2 roky. S výmenou displeja vám rozhodne odporúčame zájsť do kvalitného servisu mobilných telefónov, kde okrem profesionálne zaškoleného personálu s potrebnými skúsenosťami majú aj špecializované zariadenie potrebné k tomu aby bola oprava vášho telefónu skutočne bezproblémová.

Ak sa i napriek tomu rozhodnete pre svojpomocnú alebo lacnejšiu neodbornú opravu vášho telefónu, preberáte na seba plnú zodpovednosť za prípadné ďalšie poškodenie mobilného telefónu alebo samotného náhradného dielu.

V prípade, že ste si prezreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky NOKIA, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 77 30 49. Sme vám plne k dispozícii . Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.